welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Rondelle, asnjë, faceted & imitim kristal Swarovski, Zjarri Opal, 6x8mm, : 1mm, :16.5Inç, 72PC/Fije floku, 16.5Inç,

 • No Item:121031091655
 • Size:6x8mm
 • Blera:335 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:72PC/Fije floku
 • Çmimi:US$ 2.64 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: 16.5Inç
 • Pesha: 31.20 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: Zjarri Opal
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.