welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Crystal Pendants, Kristal, Oval, imitim kristal Swarovski, Kristal, 50x36x18mm, : 1.5mm, PC

 • No Item:120619093440
 • Size:50x36x18mm
 • Blera:498 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 0.4 /PC

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 35.00 G
 • Formë: Oval
 • Ngjyrë: Kristal
 • Efekt: imitim kristal Swarovski

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.