welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Hollow tunxh, Daulle, Ngjyra argjend praruar, i uritur, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 14x14mm, : 2.5mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:130510165459
 • Size:14x14mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 9.33 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2.5 MM
 • Pesha: 125.00 G
 • Formë: Daulle
 • Vepra artizanale: Ngjyra argjend praruar
 • Efekt: i uritur

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.