welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Pendants Silver Lampwork petë, Round Flat, petë argjendi, 49x7mm, : 3.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120903154402
 • Size:49x7mm
 • Blera:326 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 3.41  US$ 2.73/Qese

Product Details

 • Vrima: 3.5 MM
 • Pesha: 240.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Efekt: petë argjendi

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.