welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads dorë Lampwork, Kub, punuar me dorë, asnjë, asnjë, 13mm, : 2.5mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:130521094752
  • Size:13mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 9.88 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2.5 MM
  • Pesha: 470.00 G
  • Formë: Kub
  • Vepra artizanale: punuar me dorë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.