welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Lampwork, Rondelle, punuar me dorë, lule e brendshme, asnjë, 14x9mm, : 2mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:130521094732
 • Size:14x9mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Çmimi:US$ 9.88 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 300.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Vepra artizanale: punuar me dorë
 • Efekt: lule e brendshme

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.