welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads dorë Lampwork, Round, punuar me dorë, asnjë, e zezë, 15mm, : 2mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:130517110722
 • Size:15mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Çmimi:US$ 7.69 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 500.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e zezë
 • Vepra artizanale: punuar me dorë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.