welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads dorë Lampwork, Rondelle, punuar me dorë, asnjë, asnjë, 12.5x8mm, : 1.5mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:130506154406
  • Size:12.5x8mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 9.88 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 210.00 G
  • Formë: Rondelle
  • Vepra artizanale: punuar me dorë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.