welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Gjysma shpuar Beads kulturuar Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Round Flat, natyror, rozë, 9.5mm, 27Çiftet/Qese, Qese

 • No Item:130130115732
 • Size:9.5mm
 • Blera:307 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:27Çiftet/Qese
 • Çmimi:US$ 8.57 /Qese

Product Details

 • Pesha: 54.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Ngjyrë: rozë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.