welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Gjysma shpuar Beads kulturuar Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Kube, natyror, e bardhë, 10mm, 27Çiftet/Shumë, Shumë

 • No Item:130123112217
 • Size:10mm
 • Blera:308 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:27Çiftet/Shumë
 • Çmimi:US$ 10.54 /Shumë

Product Details

 • Pesha: 62.00 G
 • Formë: Kube
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.