welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Elastike Hair, Gomë, e zezë, 8mm, : 6Inç, 100Fillesat/Qese, Qese

  • No Item:121015112856
  • Size:8mm
  • Blera:325 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100Fillesat/Qese
  • Çmimi:US$ 3.66 /Qese

Product Details

  • Length: përafërsisht 6Inç
  • Pesha: 172.00 G
  • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.