welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Gjetjet clip flokët, Tunxh, i praruar, dritë gri, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 14x14x2mm, 55x2mm, 12x12mm, 500PC/Qese, Qese

  • No Item:121015141751
  • Size:14x14x2mm, 55x2mm, 12x12mm
  • Blera:338 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:500PC/Qese
  • Çmimi:US$ 26.83 /Qese

Product Details

  • Pesha: 905.00 G
  • Ngjyrë: dritë gri
  • Vepra artizanale: i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.