welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Grosgrain Ribbon, asnjë, asnjë, bezh, 1cm, : 1250Oborr, 50PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130522114102
  • Size:1cm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 16.47 /Shumë

Product Details

  • Length: përafërsisht 1250Oborr
  • Pesha: 1855.00 G
  • Ngjyrë: bezh

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.