welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

E gjelbër varëse agat, Jeshile agat, Petull e ëmbël në formë gjevreku, 8x8mm, : 8mm, 50PC/Shumë, Shumë

  • No Item:120301162802
  • Size:8x8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50/Shumë
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 19.76  US$ 16.8/Shumë

Product Details

  • Vrima: 8 MM
  • Pesha: 200.00 G
  • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.