welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

E gjelbër varëse agat, Jeshile agat, with Tunxh, Oval Flat, ngjyrë platin praruar, 29x39x9mm, : 4x7mm, 20PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130515132106
 • Size:29x39x9mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 25.61  US$ 20.49/Shumë

Product Details

 • Vrima: 4X7 MM
 • Pesha: 240.00 G
 • Formë: Oval Flat
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.