welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

E gjelbër varëse agat, Jeshile agat, with Tunxh, Hardhi, ngjyrë platin praruar, asnjë, 36x56x5mm, : approx 10x4mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130511151525
  • Size:36x56x5mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 30.74 /Shumë

Product Details

  • Vrima: APPROX 10X4 MM
  • Pesha: 260.00 G
  • Formë: Hardhi
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.