welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Jeshile agat, Lot, Platinum kromuar, asnjë, 25x7mm, : 15.7Inç, 15.7Inç,

  • No Item:130605195912
  • Size:25x7mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 12.96 /Fije floku

Product Details

  • Length: përafërsisht 15.7Inç
  • Formë: Lot
  • Vepra artizanale: Platinum kromuar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.