welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Goldstone, with Tunxh, Lule, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë & nxihem, 36.50x50x7.20mm, : 4.2x7.2mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130503155541
  • Size:36.50x50x7.20mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 30.74 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 4.2X7.2 MM
  • Pesha: 380.00 G
  • Formë: Lule
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.