welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Rërë Pendants Gold Lampwork, Elefant, asnjë, rërë ari, ngjyra të përziera, 51x43x11mm, : 6.8mm, 30PC/Qese, Qese

  • No Item:130425131801
  • Size:51x43x11mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Qese
  • Çmimi:US$ 18.3 /Qese

Product Details

  • Vrima: 6.8 MM
  • Pesha: 480.00 G
  • Formë: Elefant
  • Ngjyrë: ngjyra të përziera
  • Efekt: rërë ari

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.