welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Sand Gold \x26amp; Silver Lampwork petë, Oval Flat, punuar me dorë, rërë ari dhe argjendi me letër varaku, ngjyra të përziera, 10x14x5mm, : 1-1.5mm, : 15.7Inç, 20Fillesat/Qese, Qese

 • No Item:130427111708
 • Size:10x14x5mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 20Fillesat/Qese
 • Çmimi:US$ 25.61 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1-1.5 MM
 • Length: përafërsisht 15.7Inç
 • Pesha: 700.00 G
 • Formë: Oval Flat
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera
 • Vepra artizanale: punuar me dorë
 • Efekt: rërë ari dhe argjendi me letër varaku

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.