welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Sand Gold \x26amp; Silver Lampwork petë, Round, asnjë, rërë ari dhe argjendi me letër varaku, asnjë, 12mm, : 1.5mm, :10Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130419181557
  • Size:12mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 29.46 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 21 PC.

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Length: 10Inç
  • Pesha: 280.00 G
  • Formë: Round
  • Efekt: rërë ari dhe argjendi me letër varaku

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.