welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Sand Gold \x26amp; Silver Lampwork petë, Round, asnjë, rërë ari dhe argjendi me letër varaku, e zezë, 12-13mm, : 3mm, : 11Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130305144808
 • Size:12-13mm
 • Blera:303 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 22.44 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 22 PC.

Product Details

 • Vrima: 3 MM
 • Length: përafërsisht 11Inç
 • Pesha: 730.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e zezë
 • Efekt: rërë ari dhe argjendi me letër varaku

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.