welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Beads plastike, ABS plastike, Round, asnjë, e bardhë, 10mm, : 2mm, 890PC/Qese, Qese

 • No Item:120411143427
 • Size:10mm
 • Blera:433 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 890PC/Qese
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 4.18  US$ 3.76/Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 500.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.