welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
30%

Nail bizhuteri Box, Plastik, Tub, asnjë, i tejdukshëm, e bardhë, 22x50mm, 20PC/Qese, Qese

 • No Item:120305143831
 • Size:22x50mm
 • Blera:434 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Qese
 • Discount:30%
 • Çmimi:US$ 1.1  US$ 0.77/Qese

Product Details

 • Pesha: 219.30 G
 • Formë: Tub
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.