welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cabochons Glass, Xham, Monedhë, i tejdukshëm, 20x5mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:120306164119
  • Size:20x5mm
  • Blera:568 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 2.2 /Qese

Product Details

  • Pesha: 234.00 G
  • Formë: Monedhë
  • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.