welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Giant molusqe, Melodik Giant, Round, sintetik, i tejdukshëm, e bardhë, 12mm, : 1mm, : 15Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:121204175917
 • Size:12mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 15.86 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht 33 fillesë PC

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 15Inç
 • Pesha: 860.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: sintetik
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.