welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants gur i çmuar bizhuteri, Red Jasper, with Red agat & Tunxh, Shape Tjera, ngjyrë platin praruar, faceted, 42x60x8mm, : 4x7mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130507134837
  • Size:42x60x8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 20.49 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 4X7 MM
  • Pesha: 310.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.