welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri gur i çmuar, Purple Stone, Nuggets, asnjë, asnjë, 6-8x10-16mm, : 1mm, :5Inç, 10Fillesat/Shumë, 36 Pcs/Strand, Shumë

  • No Item:130605151949
  • Size:6-8x10-16mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Length: 5Inç
  • Pesha: 150.00 G
  • Formë: Nuggets

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.