welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri gur i çmuar, Chalcopyrite, Round, natyror, asnjë, 8mm, : 2mm, : 15.7Inç, 20Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130513174653
 • Size:8mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 73.18 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Length: përafërsisht 15.7Inç
 • Pesha: 1320.00 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.