welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Black Diamond Beads, Round, natyror, 10mm, : 1.5mm, : 15.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:111215104545
 • Size:10mm
 • Blera:462 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
Ulje Sasia Çmimeve(US $Shumë)
1-9 10-30 30+
15.23 12.69  11.55 12.69  10.97

Përshkrim

1 përafërsisht 39 copë fije floku

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: përafërsisht 15.5Inç
 • Pesha: 570.00 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: natyror
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.