welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Beads Goldstone, Round, natyror, 8mm, : 1mm, : 15.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:111216100211
 • Size:8mm
 • Blera:501 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
Ulje Sasia Çmimeve(US $Shumë)
1-9 10-30 30+
14.05 11.71  10.66 11.71  10.13

Përshkrim

1 përafërsisht 48 copë fije floku

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 15.5Inç
 • Pesha: 320.00 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: natyror
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.