welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Deti Beads opal, Deti Opal, Round, asnjë, 20mm, : 1.5mm, : 15Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:120731114145
  • Size:20mm
  • Blera:337 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 17.29 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht 19 copë fije floku

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Length: përafërsisht 15Inç
  • Pesha: 971.00 G
  • Formë: Round

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.