welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Deti Beads opal, Deti Opal, Round, asnjë, 10mm, : 1-1.5mm, : 15.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:120105101445
  • Size:10mm
  • Blera:519 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
Ulje Sasia Çmimeve(US $Shumë)
1-9 10-30 30+
13.62 11.35  11.01 11.35  10.46

Përshkrim

1 përafërsisht 39 copë fije floku

Product Details

  • Vrima: 1-1.5 MM
  • Length: përafërsisht 15.5Inç
  • Pesha: 472.50 G
  • Formë: Round

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.