welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore White Shell, Oval Flat, asnjë, e bardhë, 26x32x3mm, : 2mm, :15Inç, 15Inç,

 • No Item:120115165632
 • Size:26x32x3mm
 • Blera:310 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 0.97 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Length: 15Inç
 • Pesha: 47.00 G
 • Formë: Oval Flat
 • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.