welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Aventurine jeshile & Tunxh, Hardhi, natyror, rozë, 37x42x13mm, : 3.5x5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130518115346
 • Size:37x42x13mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 18.3 /Qese

Product Details

 • Vrima: 3.5X5 MM
 • Pesha: 100.00 G
 • Formë: Hardhi
 • Ngjyrë: rozë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.