welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with White Shell & Tunxh, Lule, natyror, asnjë, 52x39x6mm, : 3.4x4.5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:130425180356
  • Size:52x39x6mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 4.4 /Qese

Product Details

  • Vrima: 3.4X4.5 MM
  • Pesha: 60.00 G
  • Formë: Lule
  • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.