welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Tunxh, Lot, natyror, e bardhë, 22.50x10x5mm, : 6x4mm, 20PC/Qese, Qese

 • No Item:121225174551
 • Size:22.50x10x5mm
 • Blera:301 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Qese
 • Çmimi:US$ 8.05 /Qese

Product Details

 • Vrima: 6X4 MM
 • Pesha: 18.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.