welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with 925 Sterling Silver, Lot, Platinum kromuar, e bardhë, 10x29x8.50mm, : 3.5x4.5mm, 5PC/Shumë, Shumë

 • No Item:121219152229
 • Size:10x29x8.50mm
 • Blera:303 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 28.18 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 3.5X4.5 MM
 • Pesha: 11.20 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: Platinum kromuar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.