welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Kub kub & 925 Sterling Silver, Lot, Platinum kromuar, e bardhë, 8.50x20x8mm, : 2mm, 5PC/Shumë, Shumë

 • No Item:121219151937
 • Size:8.50x20x8mm
 • Blera:302 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 16.65 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 7.10 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: Platinum kromuar
 • Efekt: me zirconia kub

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.