welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pearl ujërave të ëmbla karficë, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Alloy zink, Lule, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, asnjë, 54x44x15mm, PC

  • No Item:130612161305
  • Size:54x44x15mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 4.4 /PC

Product Details

  • Pesha: 17.00 G
  • Formë: Lule
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.