welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pearl ujërave të ëmbla karficë, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Tunxh, Lule, vjollcë, 36x42x17mm, PC

  • No Item:121005170123
  • Size:36x42x17mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 3.18 /PC

Product Details

  • Pesha: 14.00 G
  • Formë: Lule
  • Ngjyrë: vjollcë
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.