welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Ujërave të ëmbla Pearl gjerdan Zinxhiri tunxh, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Diamant i rremë, Lot, natyror, e bardhë, 18x27x11mm, : 16Inç, 12Fillesat/Kuti, Kuti

 • No Item:130518164416
 • Size:18x27x11mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:12Fillesat/Kuti
 • Çmimi:US$ 87.81 /Kuti

Product Details

 • Length: përafërsisht 16Inç
 • Pesha: 212.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.