welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Patates Beads ujërave të ëmbla kulturuar Pearl, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, natyror, e bardhë, Një, 7-8mm, : 0.8mm, :14.5Inç, 46PC/Fije floku, 14.5Inç,

 • No Item:111129174439
 • Size:7-8mm
 • Blera:614 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 46/Fije floku
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 1.23  US$ 1.2/Fije floku

Product Details

 • Vrima: 0.8 MM
 • Length: 14.5Inç
 • Cilësia: AGrade
 • Pesha: 30.00 G
 • Formë: Patate
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.