welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads polimer balta, Polymer Clay, Lule, asnjë, i kuq, 17x16x10mm, : 1.5mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:120918142356
  • Size:17x16x10mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 3.3 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 90.00 G
  • Formë: Lule
  • Ngjyrë: i kuq

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.