welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Agat Beads, Zjarri agat, Round, asnjë, asnjë, 10mm, : 1mm, : 14.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130124171804
  • Size:10mm
  • Blera:302 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 21.96 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 37 PC.

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Length: përafërsisht 14.5Inç
  • Pesha: 529.00 G
  • Formë: Round

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.