welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stick flokët, Pendë, with Alloy zink, Shape Tjera, pikturë, asnjë, dritë blu, 75x30mm, 70PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130618174832
  • Size:75x30mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:70PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 18.14 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 800.00 G
  • Ngjyrë: dritë blu
  • Vepra artizanale: pikturë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.