welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Byzylyk Moda Rights Watch, Alloy zink, Shape Tjera, ngjyrë ari praruar, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 71x59x34mm, : 7.5Inç, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:130411102554
  • Size:71x59x34mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Qese
  • Çmimi:US$ 13.72 /Qese

Product Details

  • Length: përafërsisht 7.5Inç
  • Pesha: 249.50 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.