welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Moda Rights Watch gjerdan, Alloy zink, Round Flat, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 46x59x17mm, 5x6x3mm, : 14Inç, 5PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130227115222
  • Size:46x59x17mm, 5x6x3mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 19.52 /Shumë

Product Details

  • Length: përafërsisht 14Inç
  • Pesha: 315.00 G
  • Formë: Round Flat
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.