welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Byzylyk Moda Rights Watch, Gërdallë, with Alloy zink, Shape Tjera, ngjyrë platin praruar, asnjë, 32x29x9.5mm, 8mm, :7.5Inç, 2PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130612112532
  • Size:32x29x9.5mm, 8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:2PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

  • Length: 7.5Inç
  • Pesha: 62.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.