welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Byzylyk Moda Rights Watch, Alloy zink, with Cowhide, Shape Tjera, i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 28x22x7mm, 13mm, :8Inç, 2PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130612110407
  • Size:28x22x7mm, 13mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:2PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 40.98 /Shumë

Product Details

  • Length: 8Inç
  • Pesha: 28.00 G
  • Vepra artizanale: i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.